Loungeruimte van Sauna Privada met bank en sfeerverlichting

Extra's bij uw boeking

Extra arrangementPrijs
The Ultimate Date Night€50
The Birthday Bash€50
The Romantic Escape€50
Badset voor 2 personen€20
Breakfast for Two€40
The Quick Refresh€10
Shisha€25
Extra persoon€50
Baby & kind (tot 10 jaar)€30

Arrangementen zijn extra's bij de huur van de privéruimte. Kunt u uw arrangement niet kiezen bij het online reserveren? Neem dan contact met ons op om het bij te boeken. Neem contact op.

Onze arrangementen

The Ultimate Date Night · €50

1 grote fles water, een fles 0% wijn, aardbeien met chocolade en halal bittergarnituur.

The Birthday Bash · €50

1 grote fles water, een fles 0% wijn, een fruitschaal, slingers en ballonnen.

The Romantic Escape · €50

1 grote fles water, een fles 0% wijn, een fruitschaal, rozenblaadjes, 15 hartjesballonnen, LOVE-letters en LED-kaarsen.

Badset voor 2 personen · €20

2 grote handdoeken, 2 kleine handdoeken en 2 badjassen.

Breakfast for Two · €40

Een luxe en uitgebreid ontbijt voor twee personen bij uw privéwellness.

The Quick Refresh · €10

4 blikjes frisdrank naar keuze.

Meidenfeest

Samen ontspannen, genieten en stralen met high tea aan een gedekte tafel, snacks en lekkernijen, een glaasje bubbels, heerlijke warmte en jullie favoriete muziek.

Classic · €55 p.p.

High tea aan een gedekte tafel, onbeperkt drinken en water, een goodiebag en gebruik van de faciliteiten. 2 uur genieten plus 30 minuten omkleedtijd, in totaal 2,5 uur. Minimaal 5 en maximaal 9 dames.

Luxe · €79,95 p.p.

High tea aan een gedekte tafel, onbeperkt drinken en water, skin care, badjassen en haarbanden, gebruik van de faciliteiten, een sauna-opgieting, stoomcabine met geur, jacuzzi-parels met geur, handdoeken en een goodiebag. Duur: 3,5 uur.

Reserveer via onze bestaande reserveringspagina. Staat Meidenfeest niet tussen de opties? Neem contact op voor uw aanvraag.

Reserveren Neem contact op

Even lekker ontspannen in luxe?

Reserveer online: kies hoelang u wilt verblijven en daarna een gewenste dag en tijdstip.